Papier do plotera i inne akcesoria

  • Wśród papierów stosowanych w firmach szczególnym przypadkiem jest papier do plotera stosowany przez architektów i inżynierów. Ten ploter papier wyróżnia się dużym formatem. Papier do ploterów znajdziesz na https://net-biuro.pl/index.php?cPath=4_63 . Na rynku branży biurowej co jakiś czas pojawiają się nowe artykuły papiernicze. Oto przykład kilku nowinek.
    Zestaw ProSet HAN firmy Biella. Wykonany jest z trwałego polistyrenu, z powierzchniami o wysokim połysku. W skład zestawu wchodzą: 2 szufladki Elegance, 2 klipsy opisowe, przybornik: 1 duża przegroda na akcesoria biurowe (ok. 230×100mm), 1 przegroda na smartphone’a lub odtwarzacz MP3, 2 przegrody na 6 artykułów piszących lub na wizytówki o maksymalnej szerokości 60mm. W komplecie znajdują się również 4 samoprzylepne gumowe podkładki zapobiegające przesuwaniu się przybornika postawionego na biurku. Wymiary kompletu: 348×257x165mm. Dostępny jest w kolorze czarnym lub białym.
    Inną nowością jest długopis Pilot B2P BALL. Długopis wykonany jest z tworzywa PET, odzyskanego z butelek, kształtem przypomina produkt, z którego powstał. W 94 % wykonany z materiałów przetworzonych, nie wliczając części wymiennych. Linia pisania grubości 0,27 mm, długość linii pisania: 900 m. Do długopisu pasuje wkład “krótki” olejowy. Jest on dostępny w kolorach: czarny, niebieski, czerwony, zielony.
    Ciekawą propozycją jest pióro Pentel BL30. Jest to pióro kulkowe 1,0 mm z rewolucyjnym, płynnym tuszem żelowym EnerGel. Gruba końcówka jeszcze bardziej podnosi komfort pisania.
    Już wspomnieliśmy papier do plotera. Zawsze można liczyć na jakieś interesujące artykuły papiernicze wchodzące na rynek.